НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА | assistant-school

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

Школи помічника народного депутата

10 - 12 липня 2020

 
09:00 - 09:15  Вступна лекція керуючої співвласниці освітньої платформи "Реальна Школа",  Школи помічника народного депутата, Школи реальної юриспруденції

Наталія Орлова

Керуючий співвласник освітньої платформи "Реальна Школа", Школи помічника народного депутата, Школи реальної юриспруденції
 
09:15 - 10:45 - Лекція народного депутата IX скликання, наймолодшої жінки-мера України

Ірина Верещук

народного депутата IX скликання  Ірини Верещук.
10:45 -  11:00 - Кава - брейк
11:00 - 12:15 - Лекція екс-Міністра інфрастурктури Володимира Омеляна

Володимир Омелян

Міністр інфраструктури 2016-2019 рр.
12:15 - 12:30 - Кава - брейк
12:30 - 13:45 - Лекція українського журналіста, публіциста, політичного експерта Дмитра Джангірова

Дмитро Джангіров

політичний експерт
13:45 - 15:15 - Ланч
15:15 - 16:30  - Лекція експерта-консультанта ОБСЄ, творця дебат-клуба, тренера з публічних виступів Сергія Стужука

Сергій Стужук

тренер з публічних виступів
16:30 - 16: 45 - Кава - брейк
16:45 - 18:00 - Лекція Міністра економічного розвитку і торгівлі України (2014 рік) Павла Шеремета

Павло Шеремета

Екс - міністр економічного розвитку і торгівлі України
18:00 - 18:15 - Кава-брейк
18:15 - 19:30 - Лекція експерта в сфері ораторського мистецтва та публічних виступів Івана Омеляна

Іван Омелян

Експерт в сфері ораторського мистецтва
 
Збір слухачів
09:00 - 10:15 - Лекція помічника народного депутата VIII, IX скликань 

Олександр Поповіченко

помічник народного депутата
10:15 - 10:30 - Кава-брейк
10:30 - 11:45 - Лекція помічника народного депутата VIII, IX скликань

Аліна Купріянчик

помічник народного депутата
11:45 - 12:00 - Кава-брейк
12:00 - 13:15 - Лекція української політичної та громадської діячки, заслуженої юристки України, Народного депутата III, VI, VII скликання Інни Богословської

Інна Богословська

Депутат Верховної Ради III, IV і VII скликань. Кандидат в президенти України (2009 рік)
13:15 - 14:45 - Обідня перерва
14:45 - 16:00 - Лекція кандидата політичних наук, політичного експерта

Олексій Якубін

політолог, кандидат політичних наук 
16:00 - 16:15 - Кава-брейк
16:15 - 18:30 - Практичне заняття коуча, бізнес-тренера Андрія Птущенка

Андрій Птущенко

Розробник авторських навчальних програм, коуч, тренер
 
09:00 - 10:15 - Лекція економічного експерта Віктора Скаршевського

Віктор Скаршевський

економічний експерт
10:15 - 10:30 - кава-брейк
10:30 - 11:45 - Лекція прес-секретаря голови Верховної Ради України

Ольга Туній

прес-секретар голови Верховної Ради України
12:00 - 13:15 - Лекція народного депутата IX скликання

Олександр Качура

народний депутат IX скликання
14:45 - 16:00 - Лекція народного депутата України V, VI скликань

Юлія Ковалевська

Народний депутат України V, VI скликань
16:15 - 17:30 - Лекція народного депутата IX скликання Володимира Крейденка

Володимир Крейденко

Народний депутата України IX скликання
17:45 - 19:00 - Лекція помічниці народного депутата IX скликання

Ярослава Гурбик

помічниця народного депутата IX скликання
 

19:15 - 19:45 - проведення тестування

19:45 - 20:30 - вручення сертифікатів

НА НАВЧАННЯ 

У ШКОЛІ

ПОМІЧНИКА 

НАРОДНОГО
ДЕПУТАТА

0800-33-96-97 безкоштовно

© 2018 ШКОЛА ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА