НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

Школи помічника народного депутата

13 - 15 грудня 2019

 
Керуючий співвласник освітньої платформи "Реальна Школа", Школи помічника народного депутата, Школи реальної юриспруденції

Наталія Орлова

09.00-09.30  - Реєстрація слухачів курсу

09:30-11:00 - Вступне слово керуючого співвласника Школи помічника народного депутата Наталії Орлової

Двічі міністр фінансів України, двічі віце-прем’єр, народний депутат I-IV, VII-VIII скликань, доктор економічних наук

Віктор Пинзеник 

11:00 - 11:15  – Кава-брейк;

11:15 – 12:45  – Лекція двічі міністра фінансів України, двічі віце-прем’єра, народного депутата I-IV, VII-VIII скликань, почесного доктора Національного університету “Києво-Могилянська академія”, автора понад 400 статей, книг, заступника голови наглядової ради АТ “УкрСиббанк”, доктора економічних наук, професора, позаштатного радника Президента України з питань економічної політики (2000 р.) Віктора Пинзеника;

Доцент кафедри політичної психології та соціально-правових технологій, PhD, коуч, нейролінгвіст, політтехнолог 

Всеволод Зеленін

12:45 - 14:00   – Обідня перерва;

14:00 – 15:30  - Лекція доцента кафедри політичної психології та соціально-правових технологій, PhD, коуча, нейролінгвіста, політтехнолога Всеволода Зеленіна

...

Лектор узгоджується

15:30 – 15:45– кава-брейк;

 

15:45 – 17:15 – Лектор узгоджується...

Голова ГО «Авто Євро Сила» та політичної партії «Разом Сила»

Олег Ярошевич

17:15 – 17:30– кава-брейк;

 

17:30 – 19:00 – Лекція голови громадської організації «Авто Євро Сила» та політичної партії «Разом Сила» Олега Ярошевича.

 
Тренер в області психології, протидії маніпуляції, ораторської майстерності та публічних виступів, воєнний експерт

Олексій Арестович

09:00-10:30 – Лекція тренера в області психології, протидії маніпуляції, ораторської майстерності та публічних виступів, воєнного експерта Олексія Арестовича.

Помічник-консультант народного депутата , магістр журналістики, юрист, кандидат юридичних наук.

Анна Даніель

10:30 – 10:45 – кава-брейк;

10:45 – 12:15– Лекція помічника-консультанта народного депутата України, магістра журналістики, юриста, кандидата юридичних наук Анни Даніель

український політик, підприємиця, депутат Верховної Ради III, IV і VII скликань. Кандидат в президенти України (2009 рік), екс-замісник Міністра юстиції України (2007 рік)

Інна Богословська

12:15 – 12:30 – кава-брейк;

12:30-14:00 – Лекція української політикині, підприємиці, депутата Верховної Ради III, IV, VII скликань Інни Богословської

Народний депутат України ІХ скликання

Бардіна Марина

14:00 – 15:00 – обідня перерва;

 

15:30 - 17:00 – Лекція народного депутата України ІХ скликання Бардіної Марини

Експерт в галузі комунікацій та медіа, кандидат наук з державного управління,
заступник голови Наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

Ігор Хохич

17:00 – 17:15  – кава-брейк;

 

17:15 – 18:45  – Лекція експерта в галузі комунікацій та медіа Хохича Ігора Михайловича

Народний депутат України ІХ скликання

Олександр Качура

18:15 – 18:30  – кава-брейк;

18:30 – 20:00  – Лекція народного депутата України від партії Слуга Народа Олександра Качури

 
Народний депутат депутата України ІХ скликання

Святослав Юраш

9:00 – 10:30 – Лекція народного депутата України ІХ скликання Святослава Юраша

Народний депутат України VII-VIII скликань, кандидат юридичних наук, голова Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією (2012-2014)

Віктор Чумак

10:30 – 10:45 – кава-брейк;

10:45 - 12:15 – Лекція народного депутата України VII-VIII скликань, кандидата юридичних наук, голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією (2012-2014), доцента, автора 37 наукових робіт, директора Українського інституту публічної політики, члена Національного агентства з питань запобігання корупції, директора Департаменту аналізу та безпеки Міжнародного центру перспективних досліджень Віктора Чумака;

Помічниця-консультант народного депутата

Аліна Піддубна

12:15 – 12:30 – кава-брейк;

12:30 – 14:00 –  Лекція помічниці-консультанта народного депутата - Аліни Піддубної.

Громадський діяч. Помічник–консультант, керівник громадської приймальні депутата Київради 2017-2019рр.

Сергій Грубий

14:00 – 15:00 – обідня перерва;

15:00 - 16:30 – Лекція громадського діяча, помічника-консультанта, керівник громадської приймальні депутата 2017-2019 рр.

Один з кращих фахівців в сфері ораторського мистецтва, експерт з успішного проведення публічних виступів на відкритих прес-конференціях

Іван Омелян

16:30 – 16:45 – кава-брейк;

16:45 - 18:15 – Лекція одного з кращих фахівців в сфері ораторського мистецтва, експерта по успішному проведенню публічних виступів відкритих прес-конференцій Івана Омеляна.

 

18:15 – 18:30 - кава-брейк;

18:30 – 20:00 – Написання контрольної роботи, вручення сертифікатів;

 

20.30  - … - Вечірка зі слухачами та спікерами курсу.

НА НАВЧАННЯ 

У ШКОЛІ

ПОМІЧНИКА 

НАРОДНОГО
ДЕПУТАТА

0800-33-96-97 безкоштовно

© 2018 ШКОЛА ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА