Стажування
НАШІ ВИПУСКНИКИ ПРОХОДЯТЬ
СТАЖУВАННЯ
Верховна Рада України
Єдиний законодавчій орган влади України. Під час стажування ви ознайомитеся з регламентом роботи ВРУ, особливостями роботи помічника народного депутата і зможете себе зарекомендувати як гідного кандидата на працевлаштування.
Кабінет Міністрів України
Вищий орган виконавчої влади України. Під час стажування ви ознайомитеся з роботою Кабінету Міністрів України, одним із напрямків державної політики і зможете зарекомендувати себе як гідного кандидата на працевлаштування.
Адміністрація Президента України
Державний орган, створений Президентом України для здійснення його повноважень. Під час стажування ви ознайомитеся з особливостями роботи Адміністрації Президента, будете займатись організаційними питаннями, аналітикою та роботою з нормативними документами.
Київська Міська Рада
Представницький орган місцевого самоврядування Києва. Під час стажування ви ознайомитеся з особливостями роботи Київської міської ради, будете займатись організаційними питаннями, аналітикою та роботою з нормативними документами.
Політичні партії
Стажування у політичних партіях України.
Політичні консалтингові агенції
Стажування у політичних консалтингових агенціях.
ПОЛІТИЧНІ СИЛИ
Політичні сили, які допомагають працевлаштувати наших випускників і сприяють зростанню нових політичних кадрів
Двотижневе стажування для кращих учасників у Верховній Раді України або Київській міській раді, обласних та місцевих радах.
Дата початку стажування:
Час стажування може коригуватися у залежності від ваших обставин і графіка депутата.

Місце стажування:
Верховна Рада, Київська міська рада або (за бажанням) міські та обласні ради за місцем проживання.

Конкурс на право проходження стажування:
Місце проходження стажування визначається у результаті конкурсного відбору.
Право стажуватися у Верховній Раді України, Київській міській раді отримують тільки ті студенти, які набрали максимальну кількість балів за підсумками тестування та оформлення резюме.

Конкурсний відбір включає в себе:
  • Контрольну роботу – 15 тестових і відкритих питань по прослуханим лекціям; пишеться в останній день Школи відповідно до розкладу.
  • Резюме – відправляється у вказаний організаторами час на фірмовому бланку Школи помічника народного депутата.
  • Зверніть увагу! Приймаються тільки резюме на фірмовому бланку Школи.
  • Завантажити Фірмовий бланк.
  • Роботи (творче завдання і резюме) необхідно відправити на пошту: assistant.rada@gmail.com згідно дедлайну, вказаного організаторами.
  • Зверніть увагу! Роботи, здані не вчасно чи не в повному обсязі (творча робота, резюме и контрольна робота під час навчання) не приймаються і в такому випадку, Ви втрачаєте своє право на стажування.

Правила прийому на стажування:
1. Ми враховуємо побажання клієнта при подачі резюме на розгляд депутатом, але остаточний вибір залишається за депутатом.
2. Всі побажання щодо термінів стажування повинні бути відправлені в письмовому вигляді разом з резюме, щоб ми могли скласти загальний графік стажувань. Подальші корективи за часом виходу вирішуються в індивідуальному порядку.
3. Якщо стажування схвалено, але клієнт не виходить на нього, стажування згорає.
4. Якщо виявляється невідповідність заявлених в резюме позицій фактичної кваліфікації, стажування не надається.
Бажаєте пройти навчання у школі помічника народного депутата?
Набір в групу обмежений. Поспішіть скористатися шансом!
Натискаючи на кнопку "Зареєструватися" ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з умовами публічного договору оферти.