Вперше! Та точно не востаннє!
Як Школа помічника народного депутата потрапила до Харкова та провела унікальну освітню програму місцевого самоврядування?
На зв'язку Школа помічника народного депутата, і цього разу ми з унікальними новинами — Харків підкорений!

* Без паніки. Харків підкорили студенти Школи реальної політики, інтенсиву місцевого самоврядування.
Школа помічника народного депутата за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців
та Харківського національного університету ім. Каразіна провела перший виїзний освітній захід:
  • 2 місяці щоденної підготовки
  • налагодження комунікації із кращими експертами — політиками місцевого рівня і не тільки
  • планування та робота над новим форматом
  • визначення тем виступів та потреб в освітній програмі
І 12-13 лютого ми це зробили! Близько 30 учасників Школи прийшли з метою отримати практичні знання та познамитися із досвідченими діячами, аби краще зрозуміти — куди рухатися та що для цього необхідно.

Дуже вдячні спікерам за унікальні лекції та відкритість: до учасників, до запитань, до розмов та знайомства!
На нашому курсі виступали:
  • Марія Мезенцева, народний депутат України ІХ скликання, з темою «Діяльність депутата-мажоритарника + Вимоги до помічників-консультантів»
  • Денис Ганжа, член ради з молодіжних питань при Президентові України. Засновник Платформи Публічної Дипломатії, розкрив тему «Молодь у політиці + Як заснувати ГО, що впливає на міжнародну політику?»
  • Валерій Рєзніков, доктор наук з державного управління, провів практичне заняття про бізнес-етикет держслужбовців.
  • Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, доктор наук з державного управління, економічний радник голови обласної державної адміністрації. Провів лекцію «Реформа місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні. Участь громадськості в реформах»
  • Анатолій Бабічев, депутат Харківської міської ради 8 скликання. Проректор із науково-педагогічної роботи ХНУ імені В.Н. Каразіна, провів заняття на тему «Місцеве самоврядування у Харківській міській раді. Практичні кейси для кар'єрного росту»
  • Едуард Павленко, депутат Харківської міської ради VIII скликання, продемонстрував основні елементи виборчої компанії.
  • Іван Марченко, доцент кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу ХНУ імені В.Н.Каразіна, провів заняття-моделювання засідання Верховної Ради України: обговорення поданогозаконопроєкту.
  • Анна Кондракова, депутат Обласної Дніпропетровської ради, журналіст, піарник, медіатехнолог. Спікер розкриє тему «Співпраця зі ЗМІ. Робота із фейками. Політичні технології на місцевих виборах»
  • Руслан Зерницький, аспірант кафедри політології, політолог, редактор відділу "Політика" сайту видання "Фокус" виступив із актуальною темою "Політика та ЗМІ: що потрібно знати депутатам та їх помічникам про роботу масмедіа в Україні"
  • Максим Гончаренко, аспірант кафедри політології, магістр. Політолог, політтехнолог організував інтенсив із дебатами.
І трохи фотографій, аби передати професійну атмосферу та емоції студентів!
За підсумками програми точно зрозуміли, що у Харкові нас чекають ще і ще! Тож до зустрічі на інтенсивах Школи помічника народного депутата — місця, де з'являються цілі та реалізуються амбіції!
Спасибі кожному, хто провів ці дні зі Школою помічника народного депутата. Ми з радістю ділимося фотографіями, аби нагадати, що рух до мрії починається з першого кроку!

Артем +380 96 910 18 24
Фотограф заходу